Zabezpečte plynulý chod vašich strojov pomocou starostlivého servisu.

Rovnako ako ľudia, aj vaše stroje potrebujú lásku a starostlivosť, aby mohli pracovať čo najlepšie. Zaisťujeme, či už vlastníte jedno čerpadlo na poter alebo rad strojov, aby sa výkon udržal na úrovni, ktorú chcete a ktorú si zaslúžite.

Chápeme, že servis tvorí podstatnú časť životnosti stroja. Dodržiavame najnovšie priemyselné normy a plne preskúmame potenciál stroja na jeho udržanie v špičkovej podobe.

Pretože spokojnosť zákazníka a spoľahlivosť sú našimi hlavnými prioritami, prijímame všetky potrebné opatrenia, aby sme zaistili, že váš stroj bude v najlepšom stave keď opustí naše servisné stredisko.

Máme personál vysoko vyškolených a kvalifikovaných technikov, ktorí sa starajú o strojové zariadenia. Od vonkajšieho tela po najmenšie časti v motori.

Naši technickí pracovníci vynikajú nielen technickým vybavením servisu, ale aj spoľahlivým know-how a udržujú efektívnosť svojej práce na vysokej úrovni. To znamená, že nemusíte čakať dlhé mesiace, aby ste vyriešili jeden problém.

Nachádzame efektívne riešenia a pracujeme rýchlo, ale starostlivo, aby sme zaistili vysokú kvalitu práce. Môžete dôverovať značke Mörtel Meister- vaše stroje budú dlhodobo v najlepšom zdravotnom stave a výkone.